منابع کمک درسی تیزهوشان نهم به دهم


منابع کمک درسی تیزهوشان نهم به دهم 
از آنجا که برای سال تحصیلی 97 طرح ادغام آزمون مدارس شاهد و مدارس نمونه دولتی اجرا خواهد شد، بر همین اساس یک آزمون برای هر دو متقاضی برگزار خواهد شد. لازم است که داوطلبان پایه نهم به دهم برای شرکت در آزمون منابعی غیر از کتابهای درسی را نیز مورد مطالعه و تست زنی قرار دهند. دانش آموزان با رقابت بیشتری روبه رو خواهند بود و تلاش می کنند تا با شرکت در کلاس ها و خرید سی دی های آموزشی بهتر به رقابت بپردازند ولی ناگفته نماند که بهترین منبع کمک آموزشی همان کتب آموزشی هستند که به تست زنی کمک نموده و زمان بندی را به دانش آموز می آموزند و متحمل هزینه های سنکگینی هم نخواهید شد . منابع پیشنهادی درخت دانش از بهترین کتب می توان به کتاب 1+31 استان تیزهوشان چاپ انتشارات خوارزمی(پویش) را نام برد.که در آن سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سالیان گذشته را در بر دارد.در مورد کتاب کمک آموزشی برای ریاضیات پایه نهم که ضریب 3 دارد و بیشترین تعداد سوال را شامل می شود به دلیل پاسخ تشریحی کامل و متفاوت با دیگر منابع می توان کتاب ریاضیات اندیشمند را معرفی کرد.کتاب ریاضیات تیزهوشان خیلی سبز و مبتکران و فارابی هم موارد خوبی هستند.بعد از درس ریاضی علوم مهمترین کتب آزمون را به خود اختصاص داده است .بیان خوب و پاسخ تشریحی مناسب کتاب علوم تجربی خیلی سبز ویژه پایه نهم باعث تمایز و بهتر بودن این کتاب کمک آموزشی است. بعد از این کتاب می توان به کتاب کمک آموزشی تیزهوشان گل پلاس انتشارات گل واژه اشاره کرد. برای درس زبان و ادبیات فارسی می توان از کتاب آموزشی خیلی سبز یا مبتکران و یا قلمچی استفاده نمود.برای بقیه دروس هم نیاز به پرداخت هزینه های سنگین کمک آموزشی نیست همان کتاب 1+ 31 استان انتشارات خوارزمی کافی می باشد.
برنامه ریزی درسی منظم
اگر داوطلبان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مفهومی و کامل در وهله اول کتابهای درسی خود را با رفع اشکال و تشریحی مطالعه کنند، نیمه بیشتر مسیر موفقیت را طی کرده اند. بعد از مطالعه تشریحی و رفع اشکال کتابهای درسی از منابع ذکر شده در بالا که مورد تایید مشاوران درخت دانش هستند، به صورت کاملا مفهومی مطالعه و سپس تست زنی کنند، می توان گفت که با اعتماد به نفس تمام در سر جلسه آزمون حضور یابند. تجمع زیاد کتابهای کمک آموزشی و تستی در کتابخانه خود باعث استرس و نهایتا سردرگمی خواهد شد.
مشاوره تحصیلی درخت دانش
 داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم برای برنامه ریزی هفتگی و ماهیانه خود و پیشبرد یک برنامه منظم و هدفدار با منابع مشخص می توانند با مشاوران متخصص درخت دانش از طریق شماره تلفن ثابت منزل بدون کدگیری با شماره 9099072943 تماس گ و رسیدن به مقصد را با مشاوران درخت دانش طی نمایند. مشاوره تحصیلی درخت دانش به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما داوطلبان گرامی است.

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کتاب ,آموزشی ,تیزهوشان ,آزمون ,دانش ,درخت ,درخت دانش ,نمونه دولتی ,کتابهای درسی ,مشاوران درخت ,مشاوره تحصیلی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها